KONST / Litografier / Litografi 14413340
nr 1441 3340
Wolfgang Gäfgen
(f. 1936), Tyskland
Litografi, Signerad, numrerad 18/50, oramat löst blad, 70x100 cm
Wolfgang Gäfgen, tysk bildkonstnär född 1936.
måndag 10 januari 2022
kl 19:15:34